Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

Zwaluwen wint ruim van Rijsoord

Zwaluwen Vlaardingen heeft deze zaterdag de vijfde zege van het seizoen geboekt. Bij de nummer laatst Rijsoord won de formatie van trainer Henk de Zeeuw eenvoudig met 5-0.

Zwaluwen startte vlijmscherp en kwam snel op 0-1 via Adair Veiga Lopes. Daarna kregen de bezoekers nog drie grote kansen die niet werden verzilverd. Rijsoord sputterde daarna iets meer tegen, maar kansjes werden niet benut. Daarna gooide Zwaluwen het duel in het slot toen Veiga Lopes opnieuw tweemaal toesloeg. Na rust voerde eerst Yasin Mazlum de score op, waarna ook Pjotr Jongste nog een duit in het zakje deed met de vijfde goal van de middag. Een eretreffer zat er voor Rijsoord bijna in, maar Zwaluwen-goalie Boy de Jong onderscheidde zich dankzij een prachtige save vanuit de kruising. Trainer Henk de Zeeuw was tevreden. “Een goede afgetekende overwinning van de Zwart witten vandaag.”

Door de zege blijft de ploeg tweede in de hoofdklasse met achttien punten uit 8 duels.