Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

Zwaluwen nog steeds ongeslagen

Zwaluwen speelde vanmiddag zijn beste wedstrijd van het seizoen tot nu toe. Het startte furieus en zette Feyenoord hoog onder druk. De 1-0 was een snelle aanval afgerond door Ellery Klaris. De 2-0 was een direct gevolg van goed druk zetten, Etson Galong profiteerde en maakte de 2-0. Feyenoord had wat meer de bal maar creƫerde geen enkele kans voor rust.
5 minuten na rust wist de keeper van Feyenoord met een geweldige save Jazzy Adams te stoppen, waardoor de 3-0 uitbleef.
Zwaluwen kon het hoge en fanatieke druk geven niet volhouden en kwam zelf steeds meer onder druk te staan zonder echte kansen weg te geven. Uit een goede counter was het wederom Ellery Klaris die wist te scoren, 3-0.
Feyenoord kopte uit een vrije trap nog wel de 3-1 binnen, maar kwam eigenlijk niet meer in de buurt van een comeback.
Het was te danken aan de keeper van Feyenoord dat de zwart-Witten niet verder uitliepen. Een ongekend knappe prestatie.