Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

Zwaluwen JO19-1 wint eerste wedstrijd in de Hoofdklasse

Zwaluwen begon vanaf de eerste minuut erg sterk en zette tegenstander Blijdorp direct onder druk.
Na een mooie actie van Twan, kwam hij 1 tegen 1 in ‘de zestien’ en wist hij te scoren.
Zwaluwen bleef de bovenliggende partij en drong aan om de 0-2 te gaan scoren. Dat gebeurde ook vlak voor rust. Uit een goede voorzet van Floris wist Jochem met een heerlijke kopbal de bal in de kruising te plaatsen.
De 2e helft begon Zwaluwen met 3 nieuwe krachten in het veld. Nathan wist door een mooie assist van keeper Max de verdiende 0-3 te maken, waardoor de overwinning veilig werd gesteld. Na een aantal onterechte nederlagen, pakte JO19-1 nu eindelijk de 3 volle punten.
Een trotse staf
En trainer Jeffrey krijgsman.