Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

Zwaluwen 011-1 traint in winterstop door bij TopSport-Coaching

Zwaluwen O11-1 heeft als voorbereiding op de start van de competitie stevig aan hun conditie gewerkt in de splinter nieuwe sportschool TopSport-Coaching van Ananias Semedo in Rotterdam. Ook tijdens de afgelasting van de training door het winterse weer waren onze boys en girl hier te vinden. Ananias Semedo is voor vele geen onbekende meer bij Zwaluwen en vaak aanwezig tijdens de trainingen van O10-1 en O11-1 omdat daar zijn zoon Denzel in speelt. Ananias weet door zijn aanpak de jongens heel goed te motiveren en het uiterste uit hun kunnen te halen. Daarnaast biedt Ananias naast het opbouwen van de conditie aan om in zijn sportschool te werken een kracht, explosiviteit, revalidatie en agility. Ook bieden zij tips aan voor voeding en kan je gebruik maken van de fysio. Als afsluiting kan je heerlijk vertoeven in de sauna of het ijsbad. TopSport-Coaching is te vinden in Rotterdam, Vlasbloem 165, 3086 JG https://www.topsport-coaching.nl/