Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

Zaterdag 11 september: Zwaluwen – Smitshoek

Zwaluwen tegen Smitshoek is een ouderwetse regio kraker tussen oude bekenden.
Ondank de nederlaag van vorige week komt Smitshoek als favoriet naar de Zwaluwenlaan. Smitshoek heeft flink geïnvesteerd in zijn selectie waarbij trainer Edwin de Koning voor aanvang van het seizoen veel nieuwe gezichten mocht verwelkomen. De bekendste aanwinst is Luigi Bruins. Deze technisch begaafde middenvelder beëindigde vorig seizoen zijn betaald voetballoopbaan bij Excelsior en zal nu aan mogen treden op de mooie grasmat van v.v. Zwaluwen. Onze mannen zijn nog ongeslagen na twee gelijke spelen en gaan uiteraard voor de 3 punten!
Zoals altijd begint de wedstrijd om 14:30 uur en bent u van harte welkom.