Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

Wandelvoetbal bij Zwaluwen

Seniorenwelzijn en Vlaardingen in Beweging organiseren i.s.m. V.V. Zwaluwen wandelvoetbal voor senioren. Wandelvoetbal is een variant op voetbal waarbij de regels aangepast zijn aan de doelgroep senioren. De meest opvallende regel daarbij is dat het verboden is om te (hard) lopen. Met wandelvoetbal spelen twee teams van zes spelers zonder keeper op een klein veld. De doelen zijn klein en laag, slidings zijn uit den boze.

Er wordt gespeeld op de woensdagochtend tussen 10:00 en 12:00u. Wandel gerust eens binnen en trap een balletje mee aan de Zwaluwenlaan 500. Meer weten of aanmelden? Stuur een berichtje aan c.verboon@hotmail.com