Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

Vrijwilligers in het zonnetje gezet

Zaterdag 30 april rond de wedstrijd van ons eerste elftal werden twee trouwe vrijwilligers van v.v. Zwaluwen in het zonnetje gezet.
Peter van Zanten werd voor zijn jarenlange inzet, als vrijwilliger, lid van verdienste van de KNVB. Een vertegenwoordiger van de KNVB kwam persoonlijk langs om de oorkonde te overhandigen en het speldje op te spelden.
Daarnaast werd Marja Noordzij, mede namens onze oud-voorzitter Hugo van Tienhoven, bedankt voor 25 jaar gastvrouwschap in onze bestuurs- en sponsorkamer. Geweldige om te zien dat Marja zich na al die jaren nog steeds zo enthousiast inzet voor onze club.
Zwaluwen is daar enorm dankbaar voor. Zonder vrijwilligers is er namelijk geen vereniging.
Dank jullie wel!