Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

Veel spelers van Zwaluwen uitgenodigd voor wedstrijd KNVB selectie

Afgelopen week zijn de uitnodigingen verzonden voor de KNVB selectie Jongens Onder 13 en de Jongens onder 12. En net als vorig jaar is Zwaluwen Vlaardingen ruim vertegenwoordigd. Nu zijn er maar liefst 11 spelers uitgenodigd! Toch weer compliment voor onze jeugdopleiding en de trainers die dagelijks met deze spelers werken en gewerkt hebben!
Het gaat om: Egeron Gorissen, Thijmen Liebrechts, Marouane Sebbar, Reza Tondpour, Haron El Haddachi, Matthew Imade, Kevin Lindemans, Rayan Basaran, Mohammed Amin Ayadi, Saifedinne Bentla, Clifton Felicia.
Namens de gehele jeugdopleiding heel veel succes toegewenst!
Arno Kooij
Hoofd Opleiding vv Zwaluwen