Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

VE2 en de ondergrens…..Henk on the run 1.06.29…..Frans 70 jaar……

Er zijn amper 5 minuten gespeeld als de hamstring van Martin een signaal afgeeft …dit gaat het echt niet worden vandaag…..de 1e wissel en tevens ook de laatste….meer wissels hebben we niet..

9 (!) afzeggingen deze week …. de meeste ruim van te voren ….maar toch ook weer vrijdag ochtend…toch maar de regel invoeren dat als je zo laat afmeld ook voor vervanging zorg draagt invoeren?

Nadat inmiddels ook Kees geblesseerd is geraakt staat de ploeg kort in de wedstrijd met 10 man en tikt Zestienhoven de 3e goal binnen…het talrijk opgekomen publiek dat zich in het zonnetje verpoosde kan het niet langer aanzien en gaat onder het vermelden van …dit (bloed) bad kunnen we niet langer aanzien al gauw naar een ander veld…of de bar. Maar ….er blijft er altijd nog minimaal eentje zitten…Mary…..ter inspiratie voor haar mannetje Marcel….

Aan de andere zijde zit ik in een verder lege dug-out met de laptop alvast maar iets van een verslag te maken….als een van de slachtoffers van de slijtageslag bij Zwervers van vorige week kan ik enkel maar lijdzaam toezien hoe het team ook deze keer strijdend ten onder gaat….mijn inmiddels alle kleuren van de regenboom tonende grote teen speelt weer op….wordt nog wel wat weekje langs de kant…

 

Dat Zestienhoven ons zeer serieus nam blijkt wel uit het feit dat men  18 (! )man bij zich had  om te spelen..hoezo je kan er maar 16 op het formulier kwijt….?  ach wij gunnen ieder zijn speeltijd…

De rust wordt met 0-6 bereikt waarna onze Nestor nog even fijntjes meld …jongens het kan nog….uit zijn tas duikt hij een smeerseltje uit een ver oosters land op, voor de vermoeide ledematen en terwijl ook Duncan nog een slokje heerlijk helder…(nee nee dat tappen we niet) leidingwater dus, tot zich neemt gaan VE2 een redelijke 2e helft spelen met als resultaat 1-1……een fraaie goal van Robert red onze eer….waarbij ook mag gezegd dat Zestienhoven ons ook de ruimte gaf om te voetballen….

Memorabel is dan nog wel dat ik ineens Amin voor mijn dug-out voorbij zie komen….in de rust was door Peter aan hem doorgegeven dat hij de vrije trappen randje strafschopgebied bij de tegenstander mocht nemen…..toen kwam dat moment….ik hoor de reporter nog roepen: komt dat schot……

 

Helaas…….Leo was net effe weg in de rust toen dit besproken werd…met Amin vlak achter hem nam hij de vrije trap…Amin in verbijstering achterlatend….die moest toen als een speer terug over het halve veld….nou loopt hij de 100 meter verrekte snel volgens mij in 11,00 seconden,dus dat was geen probleem…

Als we het dan toch over hardlopen en tijden hebben : 1uur 6 minuten en 29 seconden ….via de app kregen we zojuist(zondagmiddag) door dat onze penningmeester Henk Rotterdam voor een kwart  doorkruist heeft om zijn dochter bij te houden   sommigen zagen hem als konijn verkleed maar volgens mij moet dat in hardlopers termen een Haas zijn … het kan ook die tempobeul geweest zijn …ondanks alles ….volgens de laatste berichten zijn ze tezamen over de streep gekomen . een fantastisch resultaat voor beiden in ieder geval..diep respect…..

 

Wie in de verhaal niet mag ontbreken is Frans(al was hij er nu nog niet bij) afgelopen week 70 jaar geworden ….van harte gefeliciteerd….dat wordt volgende week een rondje…ook zal hij dan verslag doen van de onderhandelingen die hij gevoerd heeft in Qatar met de financiers  en bouwers van stadion het kuipje….(zie verslag vorige week van Martin.)….wel heb ik al verontrustende berichten ontvangen dat aldaar Sheikh  Nomlati niet bekend zou zijn….Overigens was afgelopen maandag de markt afgeladen vol volgens ingewijden….alleen schitterde VE 2 door afwezigheid…iedereen had zich voor deze gelegenheid wel tijdig afgemeld met het oog op de agenda……….

 

Jan /Nr16