Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

v.v. Zwaluwen Vlaardingen versterkt zich met Patrick Triep

Patrick Triep maakt het komende seizoen de overstap van FC ‘s-Gravenzande naar v.v. Zwaluwen. Patrick stond hoog op het verlanglijstje van v.v. Zwaluwen daar hij met zijn acties op snelheid, zijn inzicht en zijn scorend vermogen een perfecte aanvulling is op de huidige selectie.

De in Vlaardingen woonachtige Patrick Triep kiest, na enkele goede gesprekken met de technische staf van Zwaluwen, voor een nieuwe uitdaging bij v.v. Zwaluwen en kijkt uit naar de samenwerking met trainer Henk de Zeeuw en de selectie van v.v Zwaluwen. Dat Patrick zich daarnaast ook in zal gaan zetten voor de jeugdafdeling is van extra toegevoegde waarde.

Patrick: “Ik heb gekozen voor Zwaluwen, omdat ik klaar ben voor een nieuwe stap bij een team dat bij mij past qua speelwijze, plezier en vereniging. Ik ken veel van de spelers en de staf goed en dat heeft het makkelijker gemaakt om deze keuze te maken. Ik hoop dat ik de ploeg kan helpen om mooie resultaten te boeken in de toekomst.”

TC Zwaluwen

Foto : Patrick Triep en Jerry Scholman (TC Zwaluwen)
Fotograaf: v.v. Zwaluwen