Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

v.v. Zwaluwen versterkt zich met Robin van Straaten

Robin van Straaten komt over van 2e divisie club Scheveningen en was daarvoor speler bij Excelsior Maassluis O21. Robin is een aanvallend ingestelde linkerverdediger, maar kan op meerdere posities in de achterhoede en het middenveld uit de voeten. Voor Excelsior Maassluis speelde hij in de jeugd bij Haaglandia, Sparta en ADO Den Haag.

Robin: ‘De manier van spelen van Zwaluwen spreekt mij heel erg aan en na het gesprek met trainer Henk de Zeeuw en de TC heb ik daar een heel positief gevoel aan over gehouden. Daarom heb ik gekozen voor v.v Zwaluwen”.

TC v.v. Zwaluwen

Foto : Robin van Straaten