Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

Tim van der Hoeven naar A-selectie

Tim van der Hoeven zal het komende seizoen vanuit de jeugd doorschuiven naar de A-selectie van vv Zwaluwen.

De zelfopgeleide aanvallend ingestelde speler, met een korte uitstap naar VFC, speelt dit jaar in het succesvolle JO-19 team enĀ  maakt per aanvang van het komende seizoen promotie naar de A-selectie.

Zwaluwen is trots dat deze exponent uit de eigen jeugd door zal stromen & is er van overtuigd dat er binnenĀ onafzienbare tijd meerdere talenten zullen aansluiten.

Tim: “Debuteren in het eerste was dit jaar al fantastisch, maar deze stap is al helemaal geweldig. Ik zit hier al vanaf mijn 6e jaar en mijn doel was het eerste te halen en op een zo hoog mogelijk niveau te kunnen voetballen “Dit is natuurlijk een mooi begin, maar er zijn nog zoveel stappen te maken. De weg is nog heel erg lang, want je bent niet zomaar een Hoofdklasse speler, maar ik kijk er wel erg naar uit.”

bron foto: vv Zwaluwen met goedkeuring van Tim