Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

Sportcentrum Vlaardingen en v.v. Zwaluwen Vlaardingen gaan sponsorcontract aan voor 3 jaar

Afgelopen maandag werd het sponsorcontract tussen Sportcentrum Vlaardingen en v.v. Zwaluwen Vlaardingen officieel bekrachtigd. Olaf Hanno algemeen directeur gaf aan dat hij uitkijkt naar de samenwerking tussen beide partijen. Hij gaf aan dat het Sportcentrum graag samenwerkt met professionele organisaties en dat v.v. Zwaluwen Vlaardingen hierbij niet mocht ontbreken. Al enige jaren werkten de Polderpoort en v.v. Zwaluwen al samen, dit beviel dusdanig goed dat nu beide locaties met v.v. Zwaluwen gaan samenwerken. De leden van v.v. Zwaluwen kunnen op beide locaties sporten tegen 50% korting. De A-selectie zal daarnaast hun fitheid in samenwerking met Sportcentrum Vlaardingen op peil houden.


Het grootste gedeelte van de A-selectie van Zwaluwen was aanwezig bij het tekenen van de overeenkomst.


v.l.n.r. : Lex Boers (sponsorcommissie Zwaluwen), Olaf Hanno (eigenaar Sportcentrum Vlaardingen & Polderpoort) en Jesper Gudde (Speler Zwaluwen 1) tekenen de overeenkomst