Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

Ralph Kalkman nieuwe hoofdtrainer A-selectie vv Zwaluwen Vlaardingen

Zwaluwen heeft voor het seizoen 2019-2020 Ralph Kalkman benoemd als hoofdtrainer van de A-selectie. Ralph is een moderne coach met een grote ervaring. De 40-jarige trainer heeft al een lange trainerservaring opgebouwd bij de jeugd van Sparta, PSV -Poortugaal, Heinenoord en SHO. Als hoofdtrainer heeft Ralph zijn sporen verdiend bij s.v. Piershil en Heinenoord. Bij deze laatste club is hij aan zijn vijfde seizoen bezig.

Met de keuze voor Ralph Kalkman gaat Zwaluwen verder op de ingeslagen weg om aantrekkelijk voetbal te spelen  met inpassing van eigen jeugd. Juist daarom is er gekozen voor Ralph Kalkman. Ralph   is een zeer gedreven trainer die ernaar streeft om spelers beter te maken.  Zwaluwen en Ralph hebben een contract voor een jaar afgesproken met een optie voor nog een jaar. Wij hebben enorm veel zin in de samenwerking.

De Technische commissie