Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

Persoonlijke gegevens leden onder de 16 jaar.

Dit artikel gaat over het aanpassen van de gegevens in de voetbal.nl app van de KNVB. Eerst een korte uitleg waarom kinderen jonger dan 16 jaar de persoonlijke gegevens niet gewoon zelf meer mogen wijzigen. Sinds 25 mei is de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG) van kracht. Die stelt dat kinderen tot 16 jaar niet zelf mogen aangeven of zij met naam en/of foto zichtbaar willen zijn binnen een platform. En dit geldt dus ook voor de persoonlijke instellingen van kinderen onder 16 in de app. Ouders/ verzorgers kunnen deze gegevens wel wijzigen.

Er zijn verschillende situaties die zich voor kunnen doen:

  1. Mijn kind heeft geen eigen telefoon.
  2. Mijn kind heeft een eigen telefoon, maar ik wil de gegevens beheren
  3. Mijn kind beheert zelf zijn gegevens.

Op de volgende pagina heeft de KNVB toegelicht wat je als ouder/ verzorger per situatie moet doen.

Persoonlijke instellingen wijzigen van kinderen onder de 16 jaar.