Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

Komende zomer een Feyenoord Soccer Camp bij Zwaluwen!

Wil jij komende zomer werken aan je voetbalskills? Doe dan op 26 & 27 augustus mee aan het Feyenoord Soccer Camp bij v.v. Zwaluwen! Tijdens het voetbalkamp train jij 2 dagen als een echte Feyenoord-speler en zet jij een belangrijke stap in je ontwikkeling als voetballer. De inschrijving is reeds gestart, dus het is al mogelijk om je aan te melden!

Interesse in deelname? Klik hier om je deelname te verzekeren.

Het Feyenoord Soccer Camp is toegankelijk voor zowel jongens als meiden in leeftijd van 6 t/m 16 jaar. Als deelnemer aan het Feyenoord Soccer Camp volg je niet alleen een gevarieerd trainingsprogramma, maar ontvang je ook een compleet voetbalpakket, bestaande uit onder andere:

• Een Feyenoord Soccer Schools-tenue van Adidas
• Een voetbal & bidon
• Een uniek Feyenoord Soccer Camp Magazine
• Een persoonlijk deelnamecertificaat, getekend door de hoofdtrainer
• Elke dag een lunch en voldoende drinken

Bovendien maak je kans om geselecteerd te worden voor één van de All Star-teams. Daarbij wordt niet alleen gekeken naar je talent, maar ook naar je inzet, gedrag en respect naar trainers en medespelers. Als jij wordt uitgenodigd voor één van de ‘sterrenteams’, dan speel je na de zomer een wedstrijd tegen een team van Feyenoord Academy!

Meer weten over Feyenoord Soccer Camps? Ga naar de informatiepagina door hier te klikken.