Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

Joost Mangert naar Zwaluwen, opnieuw meerdere spelers verlengen

Na een eerder bericht over het aanblijven van een elftal aan spelers, heeft de TC ook de bevestiging gekregen van de volgende spelers uit te komen in het mooie zwart-witte Zwaluwenshirt: Darnell Hall, Adnan Bajic, Sander Barragan, Mauro Kloppert en Yasin Mezlum.

Daarnaast heeft centrale verdediger Joost Mangert toegezegd volgend jaar aan de Zwaluwenlaan te komen voetballen. De 21-jarige speler speelt nu bij Barendrecht en kwam via huidige selectiespelers op de radar bij de club. Na enkele goede gesprekken zijn wij blij dat Joost ervoor kiest om bij Zwaluwen te komen spelen.