Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

Jazzy Adams speelt volgend seizoen voor Zwaluwen

Jazzy Adams speelt volgend seizoen voor Zwaluwen. De aanvaller komt over van eersteklasser Brielle. In het verleden speelde Jazzy ook meerdere seizoenen voor Spijkenisse.

Jazzy over Zwaluwen:

‘Zwaluwen is altijd al een mooie en sterke club geweest om tegen te voetballen. Een onrustige achterliggende periode verandert daar niets aan, uiteindelijk heb je zonder wrijving geen glans! Ik kijk er dan ook naar uit om volgend seizoen voor Zwaluwen uit te komen en mee te bouwen aan een succesvolle periode. Een mooie frisse uitdaging in een nieuwe omgeving met nieuwe mensen. Ik heb er zin in!’

We heten Jazzy alvast van harte welkom bij onze club.