Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

Jannet Stolk overleden

Vanmorgen bereikte ons het trieste bericht dat toch nog onverwacht na een kort ziekbed Jannet Stolk op 57- jarige leeftijd is overleden.

Jannet was de vrouw van Arjen en moeder van Patrick en Wilco. Zij was niet alleen trouw supporter van haar kinderen maar ook heeft zij jarenlang achter de bar gestaan in de kantine. Op Jannet kon je altijd een beroep doen; ze stond voor iedereen klaar. Wij zijn haar dankbaar voor haar grote inzet voor de club en wensen haar familie sterkte in deze zware periode.

Zodra er meer informatie is over de uitvaart zullen wij dat op de site plaatsen.

Namens het bestuur,

Hugo van Tienhoven
Voorzitter