Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

Hoogendoorn & Westkaai nieuwe hoofdsponsors van de v.v. Zwaluwen Vlaardingen!

Samen met de Business Club Zwaluwen zijn we er in geslaagd om twee nieuwe hoofdsponsors te binden. Vanaf het komende seizoen zullen dit zijn: Hoogendoorn & Westkaai vers & puur restaurant. Dit zijn beiden sponsors welke gevestigd zijn in Vlaardingen en passen binnen het nieuwe regionale beleid van de v.v. Zwaluwen Vlaardingen.

Hoogendoorn heeft er daarnaast voor gekozen om het uit-shirt te sponsoren met letsgrow.com, tevens een bedrijf van Hoogendoorn. Zwaluwen is er trots op dat deze mooie bedrijven de komende periode hoofdsponsors zullen zijn van onze vereniging.

Presentatie hoofdsponsors 2