Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

Het jaarlijkse Oliebollentoernooi komt er weer aan!

Het is alweer bijna tijd voor het jaarlijkse Oliebollentoernooi, dus gaan we weer gezellig aan de Korhoenlaan wat ballen door de zaal heen knallen!

Het jaarlijkse Oliebollentoernooi staat weer gepland, en wel op donderdag 28 december.  Het toernooi vindt plaats van 9:00 uur tot 18.00 uur, uiteraard per leeftijdscategorie ingedeeld. We beginnen met de kleintjes en dan zo verder per leeftijdscategorie (tot en met J/MO13). De exacte tijden communiceren we via de site zodra de indeling is gemaakt, maar dit kan pas nadat we alle inschrijvingen binnen hebben!

De kinderen kunnen zich aanmelden tot en met 15 december bij hun trainer en/of leider. Zodra de indeling is gemaakt zal deze naar jullie trainer en/of leider gestuurd worden en op de site geplaatst worden.

Tot 28 december! En we hopen op een leuke en gezellige dag vol voetbal plezier.

Groetjes,

Ursula Scholman
Activiteitencommissie