Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

Henk de Zeeuw nog 2 seizoenen bij v.v. Zwaluwen

Tot de zomer van 2024 zwaait Henk de Zeeuw de scepter bij Zwaluwen1. Buiten dat de resultaten dit seizoen tot op heden prima zijn, met als voorlopig hoogtepunt een periodetitel, past de werkwijze en visie van de trainer en zijn staf goed binnen v.v. Zwaluwen. Dit blijkt ook uit het feit dat Henk een belangrijke rol gaat vervullen binnen onze jeugdopleiding naast zijn rol als hoofdtrainer. Op deze wijze willen wij als Zwaluwen de volgende stap zetten naar de toekomst toe.
 
Volgens Zwaluwen-voorzitter Lex Boers is de club blij met de verlengde samenwerking met de Zeeuw: “Om rust, duidelijkheid en continuïteit te creëren hebben we er bewust voor gekozen om hem nu en voor twee jaar vast te leggen. We zijn zeer tevreden over het functioneren van Henk. Dat blijkt wel uit de duur van het nieuwe contract. We investeren met deze trainer in de lange termijn.”