Gezocht; Trainer/leider JO19-2, Ass-scheidsrechter Zwaluwen-2, Teammanager Zwaluwen-3

Trainer/leider JO19-2

Voor dit gemotiveerde elftal spelend in de 2e klasse zoeken wij een trainer/leider. De trainingsopkomst en ambitie is hoog van de jongens. Dit elftal kan een mooi begin  zijn van je carrière als trainer of een prachtige mogelijkheid om je opgebouwde ervaringen als trainer te delen met deze groep.

Wil je meer informatie of een keer vrijblijvend kennismaken met de groep, neem dan contact op met onze Hoofd Jeugdopleiding Arno Kooij: HJO@vvZwaluwen.nl 

Assistent-scheidsrechter/vlaggenist gezocht voor Zwaluwen 2.

Ons 2e elftal speelt in de hoofdklasse A en daar is nu een vacature voor een assistent grensrechter/vlaggenist.

Vind je het leuk om op zaterdag met jonge mensen voetbal  op een hoog niveau actief mee te beleven; neem dan contact op met Carlo Krznaric ( hoofdtrainer B-selectie) carlo.krznaric@gmail.com. Leeftijd is niet belangrijk, ervaring wel.

Teammanager Zwaluwen 3

Ons derde elftal heeft een vacature voor een echte regelaar; iemand die het leuk vindt om alle randzaken rondom  een wedstrijd te regelen. Ons derde voetbalt in de 2e klasse C en is ook een kweekvijver voor talenten. Een elftal met ervaren mannen en talentvolle jongens kan jouw hulp goed gebruiken.

Heb je interesse, neem dan contact op met Carlo Krznaric ( hoofdtrainer B-selectie)carlo.krznaric@gmail.com