Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

Gerrit Remijnse overleden

UPDATE 15/3: Op verzoek van de familie maken wij kenbaar dat bij de uitvaart a.s. woensdag alleen mensen ontvangen kunnen worden die een persoonlijke uitnodiging hiervoor hebben gehad. Dit in verband met het coronavirus.

 

Heden bereikte ons het trieste bericht dat Gerrit Remijnse is overleden.

Gerrit is in het verleden een gewaardeerde vrijwilliger geweest en een aantal jaren verantwoordelijk geweest voor onze kantine. Wij hebben Gerrit toen leren kennen als een man die altijd wel een oplossing wist op een vraag of verzoek, en zich enthousiast inzette voor de leden en bezoekers.

Wij wensen zijn vrouw Lenie, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte in deze moeilijke periode.

Het bestuur van v.v. Zwaluwen.