Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

Euro Forwarding BV jeugd voetbaltoernooi 2019

Na het succesvolle toernooi van vorig jaar, zal er ook dit jaar weer het Euro Forwarding BV jeugd voetbaltoernooi worden georganiseerd. Dit keer niet op 1 dag! Maar op 2 dagen, dubbel zo veel plezier en met meer teams. Het toernooi is speciaal voor de breedte sport, een toernooi waarbij ieder kind telt en plezier voorop staat!

Ook dit jaar kan ieder team weer de Fairplay prijs winnen doormiddel van de blauwe be cool play fair scheidsrechters kaarten die gebruikt wordt. Maar uiteraard is er ook weer gedacht aan plezier langs de velden en uiteraard drinken en fruit! We verwachten bijna 60 teams over deze 2 dagen verdeeld. Komt u ook de kinderen aanmoedigen?

Wij bedanken Euro Forwarding BV voor het mogelijk maken van deze fantastische 2 dagen.