Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

Danny Schenkel nieuwe hoofdtrainer A-selectie vv Zwaluwen Vlaardingen

Zwaluwen heeft voor het seizoen 2018-2019 Danny Schenkel benoemd als hoofdtrainer van de A-selectie. Danny is een moderne coach met een grote ervaring. Als oud-prof heeft hij een aardige staat van dienst. In 1999 ging Schenkel van DWS naar Telstar. Na Sparta, Willem II, AEK Larnaca (Cyprus) en wederom Telstar sloot de voormalige verdediger in 2014 zijn spelersloopbaan af bij de amateurs van Ajax. In totaal speelde hij 321 wedstrijden in het betaald voetbal waarin hij zeventien keer scoorde.

Met de keuze voor Danny Schenkel gaat Zwaluwen verder op de ingeslagen weg om aantrekkelijk voetbal te spelen met regionale spelers en met inpassing van eigen jeugd. Danny is een zeer gedreven trainer die de absolute top nastreeft. Sinds het einde van zijn voetbalcarrière is Danny zich gaan richten op zijn trainerscarrière. Hij is op dit moment als trainer actief bij BFC uit Bussum. Wij hebben enorm veel zin in de samenwerking met Danny Schenkel.