Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

Corona afspraken tot en met 30 juni

Belangrijke informatie voor uit- en thuisspelende teams!

Het (demissionair) kabinet heeft besloten de coronaregels met ingang van 5 juni te versoepelen. Jeugdwedstrijden tussen teams van verschillende verenigingen zijn dan weer volledig toegestaan en voetballers van 27 jaar en ouder mogen weer normaal trainen.

De versoepelende maatregelen zijn heel fijn en we zullen maximaal mogelijk dit proberen te faciliteren. We hebben te maken met de veiligheid (gezondheid), inzet vrijwilligers en het werkzaam houden van bijvoorbeeld de kantine en een terras.

Om dit alles mogelijk te maken hebben wij voor de komende maand nieuwe Corona afspraken vastgesteld voor op ons complex.

Buiten deze afspraken blijven de basisregels van kracht:

  • Was vaak en goed uw handen;
  • Houd 1,5 meter afstand van anderen;
  • Blijf thuis bij klachten en laat u direct testen.

Klik hier voor de Corona afspraken tot en met 30 juni vv Zwaluwen Vlaardingen