Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

Bingo halloween jeugd

Vandaag was het zover, de Zwaluwen bingo Halloween voor de jeugd. Om 14.00 uur kwamen vele ouders en leiders aan om te helpen met versieren, ondertussen werd er ook druk geschminkt om zo om 15.00 uur de kinderen te kunnen ontvangen. Voor de deur stond een enge bewaker de kinderen al op te wachten en stuurde ze naar binnen, waar ze welkom werden geheten door vele griezelige monsters. De gezichten waren goud waard van de kinderen, al snel werd het erg druk! Meer dan 100 kinderen kwamen gezellig mee doen, stoelen moesten erbij gezocht worden, zodat er voor iedereen een plekje was! Na een kwartier was dan ook iedereen klaar voor de bingo. We konden gaan beginnen, en wat een gezellig zooitje werd dat! Vol spanning zaten ze allemaal, wie zou als eerste bingo roepen? Na de bingo hielden we ook nog de naam lootjes zodat we nog meer kinderen blij konden maken met een prijs. Daarna volgde een bekertje limonade en intussen namen we de kinderen mee in het verhaal over Zwaluwen en de boze weerwolven die over de velden rond liepen. Poeh wat was dat eng! Maar ja om het verhaal op te lossen en aan de pannenkoeken te komen moesten de kinderen eerst vele spellen doen waarbij ze telkens een letter kregen. Deze letters vormden het woord wat hun leidde naar de verdwenen heks. Pas als ze die gevonden hadden werd het tijd voor het pannenkoeken feest, en wat een feest werd dat. De muziek ging op 10 en we dansten gezellig terwijl we lekker konden smullen. Wat een succes was het vandaag en wat hebben we genoten! Iedereen heel erg bedankt voor alle hulp, steun en wat een ieder heeft betekent om deze mooie middag te kunnen realiseren! Maar bovenal de kinderen bedankt voor jullie komst en gezelligheid, want zonder jullie was de middag nooit zo leuk geweest!!

Groetjes Ursula en Monique