Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

Après Ski Disco Party

Haal de Tiroler lederhosen maar uit de kast want, jetzt (Zaterdag 10 Maart vanaf 16:15u) geht’s los in de Zwaluwen Kantine. Direct na afloop van de wedstrijd tegen RVVH zullen (ongeacht het resultaat) DJ Bart en Dennis de kantine omdopen top een Disco SkiHut. ’Ich bin der Anton aus Tirooooool…..’ Dat wordt inhaken en gaaaaaan!
Neem een lekkere Advocaat (drank) of drink een lekkere warme glühwein en ga mee in het Oostenrijkse winteravontuur. Welke speler ontpopt zich tot een ware Tiroler? Ich bin wie duuuuu
DJ Bart & DJ Dennis draaien heerlijke après-ski muziek. Ga samen met je elftalgenoten lekker los op Anton Anton Anton Es gibt nur eingas, Vollgas, Wunderbar en meer! En wanneer u denkt dat het niet gekker kan komt er een gast optreden van de DJ Djan. Kan het nog uitbundiger? Kan het feest nog meer losgaan? Jazeker! Het dak gaat eraf op het après-skifeest van VV Zwaluwen! Van links…naar rechts….tot zaterdag de 10e maart !