Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

Adair Veiga Lopes verlengd bij Zwaluwen

In de vorming van de selectie van volgend seizoen is een belangrijke stap gezet, met de toezegging van Adair Veiga Lopes om ook volgend seizoen bij Zwaluwen te voetballen. De huidige topscorer van de Hoofdklasse A gaat hiermee zijn zesde seizoen in bij onze club en is inmiddels uitgegroeid tot een echte Zwaluwer.

‘Ada’ is met zijn doelpunten, drive en fitheid een belangrijke speler voor onze selectie. Niet alleen binnen de lijnen, maar ook buiten het veld is hij bij Zwaluwen een sociaal persoon waar iedereen bij de club graag contact mee heeft. Vanzelfsprekend zijn wij blij hem ook volgend seizoen bij onze club te zien!