Welkom bij vvZwaluwen

V.V. Zwaluwen
Zwaluwenlaan 500
3136VH Vlaardingen
010-4749436
info@vvzwaluwen.nl

Postadres:
Postbus 6009
3130DA Vlaardingen

Adres

UPDATE: Aangepaste trainingstijden i.v.m. de avondklok

Op dit moment gelden er aangepaste trainingstijden i.v.m. de avondklok waarbij iedereen zonder geldige reden om 21:00 uur thuis moet zijn. Dat betekent dat wij uiterlijk tot 20:30 uur op het veld kunnen staan. Wij vragen iedereen de eindtijd stipt op te volgen en zo spoedig mogelijk het terrein te verlaten. Zo kunnen onze vrijwilligers ook op tijd thuis zijn.

UPDATE: Vanaf woensdag 3 maart is het voor leden tot en met 26 jaar weer mogelijk in groepsverband te trainen. Vandaar dat we de tijdelijke trainingstijden weer hebben aangepast.

De aangepaste trainingstijden tijdens de avondklok vind je hier: Trainingstijden Avondklok tm 26jaar.